Program

Plenární přednášky

Fieldset
prof. RNDr. Karel Lemr, Ph.D.
V roce 2006 vznikla na našem pracovišti první verze nového iontového zdroje - desorpčního nanoelektrospreje. Zdroj využívá sprejovací kapiláru s vnitřním průměrem cca 2 µm a lze jej tak považovat za miniaturizaci desorpčního...
Fieldset
prof. Ing. František Štěpánek, Ph.D.
anotace bude doplněna v nejbližší době

Soutěže

Soutěž o Cenu Shimadzu

číst více

Metrohm – Young Chemist Award

číst více

Cena rektora  UTB ve Zlíně

číst více

Cena děkana FT UTB ve Zlíně

číst více

Společenský program

SMRT V HOTELU ALEXANDRIA
divadelní představení v Městském divadle Zlín

Pondělí 10. 9. 2018 (od 20.00 hodin) - lázeňská detektivní komedie 

Luhačovice. Hotel Alexandria. Noční wellness. Všichni jsou v županech, takže není úplně jisté, kdo je kdo. Ale tady je to jedno. Všichni popíjejí šampaňské a touží po odpočinku. Chtějí si prohřát svá unavená těla, příjemně se prokrvit, zapomenout na starosti všedního dne. Tahle idylka ale netrvá dlouho. Pravdou je, že všechny postavy téhle detektivky mají věru dobrý důvod se potit a hlavně: krev je na bílém prostěradle skutečně dobře vidět…

Pivní/vinný večer

Úterý 11. 9. 2018 (od 20.00 hodin)  v Laboratorním centru Fakulty technologické

Cena děkana FT UTB ve Zlíně

Soutěž o nejlepší plakátové sdělení. Podmínkou pro zařazení do soutěže je přítomnost u posteru ve vymezeném čase. Hodnocení provede odborná komise jmenovaná organizátory konference. Vyhlášení výsledků proběhne během zakončení 70. sjezdu chemiků ve středu 12. 9. 2018.

Cena rektora UTB ve Zlíně

Soutěž o nejlepší přednášku. Podmínkou pro zařazení do soutěže je přihlášení do soutěže během registrace. Hodnocení provedou garanti odborných sekcí, v nichž budou předneseny příspěvky přihlášené do soutěže. Vyhlášení výsledků proběhne během zakončení 70. sjezdu chemiků ve středu 12. 9. 2018.

Metrohm – Young Chemist Award

Vyhlášení výsledků proběhne v Městském divadle před zahájením divadelního představení v pondělí 10.9.2018 od 19.30 hodin.

Soutěž o Cenu Shimadzu

Vyhlášení výsledků proběhne v úvodu společenského večera v úterý 11. 9. 2018.
Stáhnout PDF